Sledujte náš Instagram - kde máme na každý týden slevové kódy na určité produkty.

UV Lampa Profi

Kód: 574
Novinka Tip
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
UV Lampa Profi
7 990 Kč
Skladem (6 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

UV lampa PROFI pro prodlužování řas

UV lampa PROFI představuje revoluční metodu aplikace umělých řas. Díky UV paprskům a speciálnímu lepidlu lze vytvrzení spoje mezi přírodní a umělou řasou či vějířkem realizovat během okamžiku.

Výhody tohoto produktu spočívají v rychlejší aplikaci řas, bez nutnosti sledování vlhkosti a teploty prostředí. UV lampa eliminuje potřebu použití Bonderu pro rychlejší vytvrzení, čímž šetří čas a zvyšuje efektivitu práce. Navíc, řasy aplikované pomocí UV metody mají prodlouženou životnost, což umožňuje delší intervaly mezi doplněními, získáním nových klientek a více volného času pro vás.

Pro úspěšnou aplikaci řas pomocí UV lampy je potřeba speciální lepidlo s tvrzením na principu UV záření. Aplikace je jednoduchá - vzdálenost lampy od oka by měla být cca 50 cm a spoj je možné vytvrdit pomocí UV paprsku po dobu 1-3 sekund. Regulovat lze tok světla a nožní pedál je tichý pro pohodlnou obsluhu.

Při manipulaci s lepidlem je důležité, aby kapka lepidla nebyla na lesklém povrchu ani na sluníčku - doporučuje se použít matný povrch. Pokud je třeba řasy odstranit, lze tak učinit běžným removerem a pinzetou.

Upozorňujeme, že aplikace umělých řas pomocí UV lepidla a UV lampy může způsobit alergickou reakci. Před aplikací je důležité zjistit, zda klientka v minulosti neprojevila alergickou reakci na umělé řasy. Při jakékoli alergické reakci je nutné aplikaci ukončit a řasy odstranit co nejšetrněji. Při práci s UV lampou vždy používejte ochranné brýle!

Technické parametry:
- Materiál: Kov – hliník
- Vlnová délka UV: 395-400 nm
- Životnost LED světla: až 50000 h
- Provoz: pedálový spínač (je součástí balení)
- Barva: černá
- Výška lampy: 100-120 cm (dle nastavení ohybu)

Příslušenství:
- Lampa je dodávána v balení s 1 LED žárovkou a nožním pedálem.
- Životnost žárovky: 50 000 h
- Lampa je standardně umístěna na mobilním stojanu, ale je možné ji upevnit na polici či pracovní stůl.

Doplňkové parametry

Kategorie: UV GLOW UP SYSTÉM
Hmotnost: 7 kg