Sledujte náš Instagram - kde máme na každý týden slevové kódy na určité produkty.

Kosmetický salon Haraštová Eliška

Náš kosmetický salon, vaše oáza krásy a relaxace se nachází v srdci Židlochovic, kousíček od Brna. 

Představte si krásný jasný den, kdy se vesmír spojil, aby nám dal jasnou myšlenku: "Začít dělat to, co milujeme, a sdílet to s ostatními." A tak začala naše cesta do světa estetických úprav. V průběhu let jsme získali bohaté zkušenosti a stali se odborníky ve svém oboru.

Naše ideální zákaznice jsou ženy všech věkových kategorií - od mladých slečen po zralé dámy - které hledají místo, kde mohou být hýčkané a nechat se rozmazlovat. Chápeme každodenní starosti a stresy našich klientek a nabízíme jim možnost uniknout z reality do světa krásy a pohody.

Co nás ale opravdu odlišuje od konkurence? Je to kombinace našeho odborného přístupu, přátelské atmosféry a široké palety služeb. Specializujeme se na prodlužování řas, lash lifting, úpravu a laminaci obočí a kosmetiku, tetování, copánky s kanekalonem, piercingy. A pokud potřebujete ještě něco navíc, externě máme k dispozici paní doktorku, která se postará o vyplnění nevzhledných vrásek a dalších úprav.

Navíc jsme velmi dobře dostupní - nacházíme se na strategickém místě přímo na náměstí, s parkováním před studiem a možností dojet vlakem i autobusem. Všechno je zde tak snadno dostupné!

Jsme opravdu hrdí na to, co děláme, a těšíme se na každou novou klientku. Naše poslání je zpříjemnit vám den tím, že vám ulehčíme vaši každodenní starost o sebe. Každá si zaslouží být hýčkaná - a my vám to rádi poskytneme.

Těšíme se na vás!

https://www.lbstudioellie.cz/