Sledujte náš Instagram - kde máme na každý týden slevové kódy na určité produkty.

Jak to všechno začalo

Příběh LB Ellie se začal psát již v roce 2012, kdy jsme se poprvé setkali s uměním prodlužování řas. Tehdy to bylo jen malé semínko, které v nás bylo zaseto. Začali jsme studovat, učit se a zdokonalovat se v tomto oboru. Naše zkušenosti a láska k prodlužování řas nás přivedly až k roku 2020, kdy jsme se rozhodli podělit o naše znalosti a vášeň s ostatními. A tak se zrodila firma LB Ellie, kdy se zrodil z chaosu pandemie a snu malé holky. Ten sen, který byl někdy tak daleko a neuchopitelný, se stal realitou - LB Ellie. Založení firmy v tak nelehké době bylo výzvou, ale byla to výzva, kterou jsme přijali s otevřenými srdci a plnými nadějí.

Dnes jsme hrdí na to, že máme dva salony, kde každý den využíváme naše vlastní produkty. Je to pro nás důkaz kvality a důvěry v to, co vytváříme. Jsme mladí, ale naše hlavy jsou plné inovací, které chceme přinést do světa prodlužování řas. Milujeme tento proces, tuto uměleckou formu, která dodává ženám sebevědomí a sílu. Abychom toho dosáhli, pracujeme neúnavně na vývoji produktů, které by byly nejen efektivní, ale také bezpečné a snadno použitelné. Náš tým, ačkoli malý, je plný vášně a odhodlání. Snažíme se poznávat nové stylistky, rozumět jejich potřebám a požadavkům. Protože věříme, že tam, kde je poptávka, musí být i nabídka. Jsme tady, abychom poskytli to nejlepší z našeho odvětví. Ale to nejlepší z naší firmy pochází od vás - našich zákazníků. Jste těmi, kteří nás inspirují, motivují a pomáhají nám se zlepšovat. Děkujeme vám za vaši podporu, za důvěru v naše produkty a za to, že jste součástí naší cesty.

Náš sortiment se neustále rozrůstá, stejně jako naše srdce pro naše zákazníky. Věříme v budoucnost, kde je prodlužování řas dostupné pro všechny ženy, kde můžeme pomoci přinést trochu krásy do vašeho každodenního života.

Děkujeme, že jste naší součástí. Jste součástí naší rodiny LB Ellie a těšíme se na další kapitolu naší společné cesty.

Beauty salon (1)