,,TOUR DE SALON'' - vyzkoušejte naše produkty ve Vašem saloně.

 BEZ PODMÍNEK, BEZ NUCENÍ ZAKOUPENÍ PRODUKTŮ!

 

Náš nový projekt "Tour de Salon" je inovativní iniciativa, která má za cíl přinést naše produkty pro prodlužování řas a kosmetické osvětlení přímo do salonů po celé ČR a SK.

Projekt "Tour de Salon" je pro nás mimořádně důležitý, protože věříme, že nejlepším způsobem, jak prezentovat naše produkty, je ukázat je v akci. Naše produkty jsou navrženy tak, aby usnadnily a zlepšily každodenní práci profesionálních stylistek a na "Tour De Salon" budeme mít příležitost ukázat přesně, jak toho mohou dosáhnout.

Cesta je plánována tak, aby naše týmy navštívily různá města a představily naše produkty přímo na místě, v reálných podmínkách salonů, což umožní stylistkám a majitelům salonů vyzkoušet naše produkty a zjistit, jak by mohly obohatit jejich služby.

Kromě toho chápeme, jak důležité je pro stylistky a majitelky salonů, aby měly možnost vyzkoušet nové produkty a techniky, než se rozhodnou je zařadit do své nabídky. "Tour de Salon" jim takovou příležitost poskytne.

Naše cesty budou zahrnovat osobní setkání s vedením eshopu, představení našich produktů a možnost pro stylistky vyzkoušet si naše produkty na místě. Cílem je, aby každý salon, který navštívíme, byl plně informován o přínosech našich produktů a měl možnost rozhodnout se, zda jsou pro něj ty správné.

Věříme, že tento projekt je skvělý krok vpřed v našem odhodlání podporovat profesionální stylistky a salony v jejich práci a jsme nadšeni z možnosti setkat se s vámi a ukázat, co naše produkty mohou udělat pro váš salon.

Pokud máte zájem o naši návštěvu, neváhejte nás kontaktovat a naplánujeme cestu i do Vašeho města.
Těšíme se na možnost setkání a spolupráce s vámi!

Tým LB Ellie

10 tipů pro úspěšný marketing Beauty salonu! (7)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...